KURUMSAL

Teknoloji ile birlikte hayatımıza giren Web Tasarım, çağımızın en önemli Reklam Aracı ve Firma Kimliği dir. 

BORMEDYA firması olarak, ilk hedefimiz ise müşterilerle birlikte hareket edip, istekleri doğrultusunda projeler tasarlamaktır. Hem özgün, hem kaliteli tasarımlar ile hedeflenen kitleye ulaşmayı amaçlamaktayız. Bu sayede firmanızı sanal alemde bir adım daha öne çıkarmış oluyoruz.

Web tasarım her şirketin bir vitrini gibidir. Bu alanda web firmamız, hem müşterisini memnun eder, hem de rakipleriniz arasında fark yaratmayı başarır. Müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet vermek firmamızın en temel ilkelerinden biridir. Yaptığımız işlerde öncelikle müşterimizin isteği doğrultusunda ilerleriz, onlara amaçlananın en iyisini sunarız. Firmamız öncelikle kurulacak sitenin amacını belirler ve ona göre bir yol haritası oluşturmayı hedefler.

Firmamızın uzman ekip kadrosu ile edinilen her tecrübenin yansımalarını projelerimizde hissedersiniz. Hazırladığımız web sitelerinde önemsediklerimiz; kullanıcı paneli olması, estetik grafik tasarımı ve özgünlüğe önem vermektir. Çalışmalarımızı müşterilerimizle uyum içerisinde yürüterek mükemmele ulaşmayı hedefleriz. Yapmış olduğumuz web tasarım çalışmaları, modern ve tasarım zenginliği ile internet kullanıcılarının ve müşterilerinizin sitede daha fazla vakit geçirmesini amaçlamaktır. Müşterilerimize web sitelerini hazırlarken firmanızın bütün detaylarını analiz ederiz, en ince ayrıntıları bile analiz edilen firmanıza uygun projemizi sunar ve onayınızı bekleriz. Onaylanan projemizin bütün işlemleri bitince siteyi aktif hale getiririz. Aktif hala getirdiğimiz web sitemiz artık firmanızın kimliği olmaya hazırdır.

Hazırlamış olduğumuz özgün içerikli ve özel tasarımlı sitelerle google'da en üst sıralara hızla tırmanmanıza yardımcı olmaktayız. Kurumsal veya bireysel web hizmetlerinde başarıya ulaşmamızın sırrı en iyi bildiğimiz işi yapmamızdır. Firmanızı gelişmiş kadromuza emanet edip, sitenizin yükselişini izlemek, size sağlamış olduğumuz ayrıcalıklar arasındadır.

10 Yıllık Deneyimimiz ile Şirketiniz Bizimle Güvenle Zirvededir...

!!! HER ADIMDA YANINIZDAYIZ !!!